Farské oznamy - 9. júl 2017

6.7.2017

Poďakovanie za milodar

Úprimné Pán Boh odmeň vyslovujeme za milodar v sume 100,- €, venovaný našej farnosti.

P

Kvetinová výzdoba v kostole

Kvetinárka našej farnosti Dominika prosí, aby nikto nezasahoval do kvetinovej výzdoby kostola, lebo to spôsobuje chaos a škody na kvetoch.

P

Ružencové bratstvo

Blumentálske ružencové bratstvo vás pozýva na spoločné stretnutie, ktoré sa uskutoční v sobotu 15. júla 2017 o 16:30 hod. v kostole sv. Mikuláša v Jarovciach, kde sa práve nachádza putovná socha Panny Márie Mariazelskej. Spoločný odchod zo zastávky MHD – Most SNP – je o 16:00 hod a sv. omša začína o 18:00 hod.

P

Služby v Charite Blumentál počas letných prázdnin

Charita Blumentál oznamuje, že počas letných prázdnin nebudú poradne poskytovať svoje služby. Tieto bude možné využívať opäť od 1. septembra 2017. Ďakujeme za pochopenie.

P

Slávnosť Panny Márie z Hory Karmel v Modrom kostole

Farnosť Bratislava-svätej Alžbety a Svetský rád bosých karmelitánov pozývajú na slávnosť Preblahoslavenej Panny Márie z Hory Karmel, ktorá sa uskutoční 15.júla 2017 v Modrom kostole. Slávnosť sa začína adoráciou o 17:00 hod., pokračuje svätou omšou o 18:00 hod., po ktorej možno prijať škapuliar.


Pridané do rubriky farské oznamy | Farské oznamy pripravuje Farský úrad Bratislava-Blumentál